Ačkoliv se to tak na první pohled může jevit, slavkovsketrziste.cz není e-shop. Jedná se o internetovou platformu umožňující přehlednější a snazší objednávku u více drobných trhovců z regionu Slavkovské bojiště zároveň.

  1. Jak to tedy funguje? Jak mohu zboží objednat? Stejně jako v jakémkoliv jiném tržišti vložte do svého nákupního košíku zboží, které se vám líbí a po kterém toužíte, vyplňte své kontaktní údaje a dokončete objednávku. Už v tomto okamžiku uvidíte, kolik vás bude zboží dohromady stát, výsledná částka se však může nepatrně lišit třeba v závislosti na možnostech dopravy trhovce.

  2. Co se dál děje s objednávkou? Objednávka je zpracována a rozeslána spolu s vašimi údaji patřičným trhovcům, její další zpracování a plnění se tak již odehrává přímo s daným trhovcem. Veškerou následnou komunikaci ohledem zboží, dopravy a platby tak vedete mimo tržiště.

  3. Kdo mi dodá zboží? Tržiště nebo Trhovec? Stejně tak jako na skutečném tržišti zboží dodává Trhovec. Tržiště nemá na rychlost a podmínky dodání žádný vliv. Trhovec sám může nabídnout několik variant doručení zboží a to například včetně vlastní dopravy, ale i možnost vyzvednutí na jím stanoveném místě (kamenný obchod). Trhovec je zodpovědný i za veškeré náležitosti spojené s obchodem, jako je vystavení účtenky, nebo reklamace zboží.

  4. Trhovec nekomunikuje, nekontaktoval mne, co mám dělat? V prvé řadě vyčkejte, řada trhovců se celý den věnuje tomu, aby zboží, které dodá, bylo v patřičné kvalitě. A protože třeba ovečky potřebují právě jíst, musí objednávky chvilku počkat. Pokud se přesto stane, že trhovec nekomunikuje, zkuste jej kontaktovat sami, údaje jsou uvedené u každého profilu trhovce. Jako poslední možnost nás kontaktujte a zašlete nám obdržené číslo objednávky, zjistíme, kde je problém.

  5. Kdo může na tržišti prodávat? Kdokoliv, kdo splní podmínky, které Tržiště vyžaduje jako nezbytné pro status kvalitního prodejce. Patří k nim třeba regionálnost a kvalita produktu, ale i ochota a úroveň komunikace se zákazníkem. S našimi trhovci jsme v pravidelném kontaktu a neustále jim pomáháme se zlepšovat.