Tradiční rodinná malovýroba vína, která navazuje na zkušenosti našich předků, obohacené nejnovějšími poznatky moderního vinařství.

Produkty:

Moravská zemská vína, jakostní vína, přívlastková vína, sudová vína, svatomartinské víno, perlivé víno, sezónně burčák a čerstvý hroznový mošt, vše s původem v obci Viničné Šumice. Specialita podniku: vinné želé.

Možnost zpracování vlastní etikety pro firmy, na svatby či jiné příležitosti. Možnost nákupu přes eshop, rozvozu i komisního prodeje.

Cena:

 • lahvová vína 110 – 200 Kč
 • sudová vína 70 – 90Kč
 • perlivé víno 140-160Kč,
 • vinné želé 60 Kč.

Vinařství Kříž oživuje tradici pěstování a výroby vína v severním cípu Velkopavlovické podoblasti. Vinařství rodině provozují  již tři generace a v současné době Křížovi hospodaří na ploše 1,5ha vinic.

Vinici Křížovi obhospodařují v režimu integrované produkce s důrazem na šetrnost k půdě a životnímu prostředí. Při výrobě vína jsou dodržovány tradiční postupy a technologie s minimem zásahů do procesu vinifikace. Nabízí tak vína jedinečná, charakteristická svým původem a co možná nejbližší těm, jaké pili naši dědové a pradědové.

Adresa: Viničné Šumice 318, 664 06 Viničné Šumice
Tel.:    +420 544 250 942
        +420 603 905 711
e-mail:  info@vinokriz.cz
www.vinokriz.cz
Vinařství Kříž

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *