Prohlédnout produkty na tržišti

Tradiční rodinná malovýroba vína, která navazuje na zkušenosti našich předků, obohacené nejnovějšími poznatky moderního vinařství.

Moravská zemská vína, jakostní vína, přívlastková vína, sudová vína, svatomartinské víno, perlivé víno, sezónně burčák a čerstvý hroznový mošt, vše s původem v obci Viničné Šumice. Specialita podniku: vinné želé.

Možnost zpracování vlastní etikety pro firmy, na svatby či jiné příležitosti. Možnost nákupu přes eshop, rozvozu i komisního prodeje.

Vinařství Kříž oživuje tradici pěstování a výroby vína v severním cípu Velkopavlovické podoblasti. Vinařství rodině provozují  již tři generace a v současné době Křížovi hospodaří na ploše 1,5ha vinic. Vinici Křížovi obhospodařují v režimu integrované produkce s důrazem na šetrnost k půdě a životnímu prostředí. Při výrobě vína jsou dodržovány tradiční postupy a technologie s minimem zásahů do procesu vinifikace. Nabízí tak vína jedinečná, charakteristická svým původem a co možná nejbližší těm, jaké pili naši dědové a pradědové.

Adresa: Viničné Šumice 318,  664 06  Viničné Šumice
Tel: +420 544 250 942 +420 603 905 711
e-mail: info@vinokriz.cz
www: www.vinokriz.cz

Vinařství Kříž

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *